myśl humanistycznie

Studia oparte o zapotrzebowanie rynku pracy na wykwalifikowanych praktyków z zakresu nauk społecznych - Socjologii, Pedagogiki czy Zarządzania, prowadzące do uzyskania uniwersalnego. Studia dla osób o wysokich kompetencjach komunikacyjnych i wrażliwości społecznej, zorientowanych na pracę z ludźmi i dla ludzi.

Interdyscyplinarność programów daje dużą elastyczność na rynku pracy oraz umiejętność reakcji na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość społeczną. Zakres poznawanych zagadnień społecznych jest niezwykle szeroki od kompetencji pedagogicznych i psychologicznych poprzez metody badań społecznych, techniki zarządzania i komunikacji społecznej, funkcjonowanie mediów, aż po wiedzę związaną z pomocą i opieką nad dziećmi.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi nowościami w ofercie, które opracowaliśmy w porozumieniu z naszymi partnerami branżowymi są to między innymi: Animacja kultury z arteterapią, Psychologia biznesu, Kryminologia.

Studia dla osób chcących rozwijać swoje zainteresowania w kierunku doradztwa zawodowego, zarządzania kadrami (HR), public relations, a także oświatą, edukacją przedszkolną, czy organizacją pozarządową i ekonomią społeczną.

Dostępne obszary studiów